"The Zookeeper's Wife" Filminden Altyazılı Fragman!

03 Mart 2017

Jessica Chastain'li "The Zookeeper's Wife" 31 Mart'ta sinemalarda!

2011 yapımı The Help ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, 2013 yapımı Zero Dark Thirty ile de En İyi Kadın Oyuncu Oscar adaylığı kazanan Amerikalı oyuncu Jessica Chastain boş durmuyor! Ünlü yıldızın başrolünü üstlendiği ve gerçek bir hikayeden uyarlanan The Zookeeper's Wife filminden Türkçe altyazılı fragman geldi!

Polonyalı Antonina Żabiński ve eşi Dr. Jan Żabiński sakin bir hayat sürmekte olan bir çifttir. Üstlendikleri Varşova Hayvanat Bahçesi'ni yönetmektedirler. Bahçe Jan'ın sorumluluğunda ve Antonina'nın üstlendiği bakımıyla capcanlı bir yer haline gelmiştir. Ancak 1939 yılında ülkelerini Naziler işgal eder. Savaş alanına dönen ülkede hayvanat bahçesinin raporu da artık Hitler'in görevlendirdiği yeni atanan zoolog Lutz Heck'e verilecektir. Żabiński'ler kısa sürede Nazilere karşı çalışan bir diriliş ekibiyle birlikte çalışmaya başlar. İşin ucunda artık Varşova gettosuna dönmüş olan yerde yaşayan binlerce can vardır. Antonina bu süreçte kendi canını büyük bir riske atacaktır...

Başrolde Chastain'a Johan Heldenbergh ve Daniel Brühl'ün eşlik ettiği film, Balinanın Sırtında filmi ile tanınan Niki Caro'nun yönetmenliğinde çekildi. Film, Diane Ackerman'ın aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanıyor. Film 31 Mart'ta ülkemizdeki seyircilerle buluşacak!

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha